Awans w sobotę, awans w niedzielę

Dwie drużyny Stomilu prowadzone przez trenera Andrzeja Mierzejewskiego, rozegrały ćwierćfinały halowych rozgrywek wojewódzkich, które są jednocześnie eliminacjami do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa PZPN, który odbędzie się w lutym w Warszawie.

Rocznik 2008 zagrał w sobotę w Stawigudzie, gdzie mierzył się z Huraganem Morąg, DKS Dobre Miasto, GKS Stawiguda i Fortuną Gągławki. Trzy wysokie zwycięstwa i jedna nieznaczna porażka dały drużynie Stomilu pewny awans do turnieju półfinałowego. Skład drużyny: Michał Krztoń, Oliwier Sarnowski, Wojciech Klimkiewicz, Adam Lis, Antoni Kozłowski, Dawid Bała, Kacper Mościbrocki, Kryspin Gołąb, Wiktor Kulesza, Jakub Stanek.

Niedziela to zmagania rocznika 2007 w Lubawie. Trafiliśmy do bardzo trudnej grupy razem z Motorem Lubawa, Małym Jeziorakiem Iława, Sokołem Ostróda i Constractem Lubawa. Wyrównany i emocjonujący turniej, chłopcy zakończyli na pierwszym miejscu i podobnie jak ich młodsi koledzy zagrają już wkrótce w półfinale. Skład drużyny: Adam Kątek, Kewin Zimerman, Antoni Myszkowski, Aleksander Wtulich, Miłosz Jachimowicz, Aleksander Szulc, Borys Rybiński, Błażej Drąg, Szymon Romaniuk, Michał Urbański.

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi, oraz życzymy powodzenia w kolejnej fazie rozgrywek.