II miejsce rocznika 2008 w Pucharze Warmii i Mazur
Drużyna rocznika 2008 wystąpiła w sobotę i w niedzielę w turnieju o Puchar Warmii i Mazur w Mrągowie.
Podopieczni Ani i Andrzeja Mierzejewskich spisali się bardzo dobrze.W silnie obsadzonym turnieju mimo okrojonego składu zajęli II miejsce, W sobotę w strugach deszczu najpierw wygrali z Legią Warszawa B 3-2,następnie pokonali Wigry Suwałki 5-1 ,Gedanię 1922 Gdańsk 11-0 ,MSA Mrągowo 6-0 i na koniec dnia po ciężkim meczu pokonali Górnik Łęczna 2-1.Wygranie wszystkich meczów dało nam awans do grupy finałowej w, której w niedziele spotkaliśmy się z AP Żuri Football Olsztyn wygrywając 4-2 .Drugi mecz grupy finałowej to jedyny słabszy występ naszej drużyny i porażka z Królewskimi Płock 5-2.Porażka w tym meczu wzmocniła nas i na ostatni mecz z Juventusem Bydgoszcz wyszliśmy bardzo zdeterminowani .rządni dobrej gry i zwycięstwa .Nasza przewaga w tym meczu nie podlegała dyskusji ale wynik nie był pewny do końca .Wygraliśmy 2-1 i na koniec była tylko radość młodych zawodników Dumy Warmii.
Bardzo cieszy ,że pomimo okrojonego składu nasza gra mogła się podobać,Widzieliśmy też swoje błędy z ,których wyciągniemy wnioski.Kilku zawodników zadebiutowało w taki silnym turnieju.
Kolejny raz naszym chłopcom należą się duże brawa i gratulacje.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oliwier Sarnowski.
W turnieju zagrali też : Antek Kozłowski w jednym meczu, Igor Cieśla, Wojtek Klimkiewicz, Paweł Łastowski, Krzysztof Chrobak, Artur Wiśniewski, Wiktor Kulesza ,Michał Łotysz, Maciej Kopeć,Kacper Mościbrocki, Adam Lis i Jakub Stanek.
Drużynę prowadziła Ania Mierzejewski i Andrzej Mierzejewski