Inauguracja rozgrywek ligowych za nami

Pierwsza kolejka rozgrywek ligowych nie przyniosła nam wielu emocji .Obie nasze drużyny wygrały swoje mecze nie tracąc ani jednej bramki.
Najpierw AS Stomil II w sobotni poranek zagrał mecze na orliku przy ul.Bałtyckiej. Pomimo nie najlepszej postawy pokonał kolejno AS Stomil III 5-0, GKS Stawigudę 4-0, kończąc turniej bardzo skromną wygraną z AS Stomil IV 1-0.
Nasz zespół tylko w pierwszym meczu zagrał na miarę swoich możliwości z naszymi młodszymi kolegami, których większość grała w czwartek w Turnieju o Puchar Tymbarku wygrywając ten turniej zdecydowanie./Gratulacje !!!/. i chyba jeszcze myślami byli przy tym turnieju.
Kolejne mecze to duża przewaga naszego zespołu, chociaż w ostatnim meczu AS Stomil IV mógł sprawić dużą niespodziankę przy naszej bardzo słabej postawie.
O godzinie 13:00 na Orliku SP.34 zmagania turniejowe rozpoczął AS Stomil I .Najpierw wygrał 11-0 z zespołem ŻURI II. Nasi młodsi przeciwnicy walczyli dzielnie i ich gra mogła się podobać, jednak przy dużej przewadze fizycznej i umiejętnościach typowo piłkarskich nie byli wstanie nawiązać walki z naszym zespołem. Podobnie było w kolejnym meczu,  w którym spotkaliśmy się z młodszymi kolegami naszego klubu wygrywając wysoko 14-0. W tym turnieju nie cieszą wysokie wyniki a przebłyski dobrej gry. Zostało nam do rozegrania siedem takich turniejów. Będziemy szukać pozytywnych aspektów: rotacja w składach, możliwość gry wszystkich zawodników, zgrywanie poszczególnych formacji itd .Będziemy się starać żeby nie był to czas stracony.