Informacje dotyczące obozu letniego - szczegóły wyjazdu

Obóz letni odbędzie się w dniach 23-29 lipca 2018 w Węgorzewie.

Zbiórka na obóz 23.07.2018 o godz.10:00 pod halą Urania. Powrót z obozu 29.07.2018 około godz.16:30
Przed wyjazdem na obóz zbieramy: deklaracje obozowe, legitymacje lub inny dokument tożsamości,
Osoby, które będą chciały dostać fakturę za obóz proszę o dostarczenie danych do faktury. Faktury będą do odebrania w klubie kilka dni po obozie.
Na obóz zabieramy :
- na wyjazd ubieramy się w turkusowe koszulki /z obozu zimowego/ te osoby ,które mają takie koszulki lub inne klubowe.
- inne koszulki, dresy, spodenki, ortaliony klubowe, jeśli nie ma klubowych to inne.
- duża ilość getr i skarpetek
- jeśli chłopcy mają to dwie pary butów do trenowania, adidasy lub trampki, klapki
- czapki / wskazany krem na słoneczne dni/
- piłki ,dodatkowo jeśli ktoś ma piłkę do siatkówki też proszę o zabranie .
- bieliznę i przybory do mycia.
- małe plecaki lub torebki na piłkę i buty

- lekarstwa w raz z upoważnieniem dostarczamy do trener Ani przed wyjazdem.
- OBOWIĄZKOWY UŚMIECH NA TWARZY !!!

Telefony chłopcy będą dostawać po obiedzie na ok.30-60 minut.
Do trenerów można dzwonić 24 godziny na dobę. Jeśli nie odbiorą to na pewno oddzwonią.
Jeśli ktoś jeszcze przez przypadek nie dostał karty obozowej to proszę o kontakt z trenerem Andrzejem.

Koszt obozu to 900 zł.

Zaliczkę na obóz w kwocie 200 PLN należy wpłacić na rachunek Fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn, nr rachunku 85 1020 3541 0000 5002 0296 3650 do końca maja 2018. Po dokonaniu wpłaty zaliczki proszę o potwierdzenie sms-em do trenera.

Pozostałą część należności należy wpłacić do dnia 15 lipca na wyżej podane konto.