Kolejne turniejowe zwycięstwo

Kolejny zwycięski turniej zanotowała drużyna z rocznika 2007 (uzupełniona młodszymi kolegami). W sobotę (19.01) młodzi zawodnicy Stomilu, prowadzeni  przez trenera Andrzeja Mierzejewskiego, pokonali wszystkich przeciwników (w których grali również chłopcy z rocznika 2006) podczas rozgrywek w Kętrzynie.

Zwycięstwo w całym turnieju dały wygrane mecze z MKS Korsze 7:3, Wigrami Suwałki 3:0, Soccerem Kętrzyn 1:0 oraz remis z APN Ostrołęka 1:1. Wyróżniony został również zawodnik naszej drużyny - Borys Rybiński (najlepszy zawodnik turnieju). Ta nagroda bardzo cieszy nie tylko zawodnika ale też i trenera. Borys był osłabiony i spędził kilka dni w szpitalu, ale bardzo szybko chciał wrócić do treningów i drużyny. Jak widać taki charakter może mieć tylko prawdziwy zawodnik Stomilu Olsztyn - brawo Boro !!!

Skład Stomilu: Adam Kątek, Antek Myszkowski, Aleksander Szulc, Błażej Drąg, Aleksander Wtulich, Kewin Zimerman, Borys Rybiński, Wojtek Klimkiewicz, Oliwier Sarnowski, Kuba Mania.