Rok 2017 zakończyliśmy podwójną petardą !!!

W czwartek (28.12.2017) drużyna Andrzeja Mierzejewskiego (rocznik 2008), poprowadzona przez Annę Mierzejewską i Dominika Niestępskiego zajęła I miejsce w VII Sylwestrowym Turnieju dla Dzieci i Młodzieży z rocznika 2007 i młodszych organizowanym przez GKS Szczytno.

Zawodnicy pomimo młodszego wieku, ani razu nie ugięli się pod siłą starszych kolegów zdobywając w bezpośrednich pojedynkach następujące wyniki z SKS Szczytno I ( 1:0), Omulew Wielbark(4:0), SKS III Szczytno(1:0), GKS Pisa Barczewo (0:0).
W półfinale zawodnicy zagrali z Roną Ełk, wynik uplasował się kolejnym remisem doprowadzając do rzutów karnych, w których fenomenalnymi umiejętnościami popisał się nasz bramkarz broniąc 2 strzały przeciwników i tym samym gwarantując drużynie grę o I miejsce.
W ostatnim meczu zawodnicy AS Stomil Olsztyn postawili przysłowiową kropkę nad i pokonując GKS Pisa Barczewo trzy razy trafiając do ich bramki i tylko raz w całym turnieju pozwalając naszemu bramkarzowi wyciągnąć piłkę z siatki.

W turnieju zagrali: Antonii Kozłowski, Jakub Stanek, Dawid Bała, Wojciech Klimkiewicz,Artur Wiśniewski, Szymon Kwiatkowski, Oliwier Sarnowski, Wiktor Kulesza, Paweł Łastowski, Igor Cieśla, oraz dwóch starszych kolegów z rocznika 2007 Mikołaj Czyżewski i Adam Kątek

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Antonii Kozłowski.
Najlepszym zawodnikiem drużyny Adam Kątek

Funkcje kapitana drużyny na turnieju pełnił najmłodszy zawodnik drużyny Kuba Stanek, który na turnieju obchodził swoje 8 urodziny. - Kubie składamy serdeczne życzenia i życzymy jeszcze wielu tak dobrze rozegranych spotkań w barwach naszego klubu.

W piątek (29.12.2007 r.) drużyna Andrzeja Mierzejewskiego rocznik 2007, prowadzona przez Anię i Andrzeja Mierzejewskiego chcąc powalczyć w ogólnopolskim turnieju o puchar Prezesa PZPN, wzięła udział w regionalnym turnieju eliminacyjnym.

Zawodnicy pełni determinacji i woli walki by móc powalczyć w rozgrywkach finałowych, zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich na 1 miejscu w swojej grupie pokonując kolejno: Progress Lidzbark Warmiński (6:1), Gol Giżycko (4:0), BUKS Barczewo (5:0) i w ostatnim meczu Victorię Bartoszyce (3:0).

W turnieju zagrali: Adam Kątek, Błażej Drąg, Borys Rybiński, Antonii Myszkowski, Kevin Zimmerman, Antonii Kozłowski, Michał Urbański, Aleksander Wtulich, Szymon Romaniuk, Franciszek Birkoz, Mateusz Januszewicz, Kacper Kowalski.

Trzymamy kciuki za dalsze wyniki naszych zawodników!