Spotkania wigilijne

Zgodnie z tradycją, odbyły się spotkania wigilijne dla roczników 2007 i 2008. Na świetlicy w siedzibie klubu, spotkali się trenerzy, zawodnicy oraz ich rodzice. Dla kilku chłopców była to już piąta wigilia w Stomilu.

Podczas spotkania trener Andrzej Mierzejewski podsumował wykonaną pracę i jej efekty w kończącym się 2018 roku, oraz nakreślił plany na przyszłość. Był również czas na życzenia, rozmowy, refleksje i oczywiście pyszny poczęstunek. Każdy zawodnik otrzymał prezent.

Przed naszymi drużynami zostały jeszcze turnieje półfinałowe w halowych rozgrywkach wojewódzkich, po których nastąpi przerwa świąteczna - czas na relaks, odpoczynek i ładowanie akumulatorów przed kolejną, wymagającą fazą sezonu.