Stomil najlepszy w GieKSa Cup

Drużyna Stomilu z rocznika 2007, podzielona na dwa składy, wzięła udział w turnieju GieKSa Cup rozgrywanym w Szczytnie. Były to rozgrywki dla rocznika 2006, w których  mieliśmy okazję do rywalizacji z silnymi przeciwnikami, takimi jak Rona Ełk, AP Ostróda, AP Olsztyn czy drużyny ze Szczytna.

Obydwie ekipy prowadzone przez trenera Andrzeja Mierzejewskiego przebrnęły przez fazę grupową, ćwierćfinałową i półfinałową, pokonując po drodze wszystkie drużyny aspirujące do zwycięstwa w turnieju. Finał był wewnętrzną sprawą naszych zawodników, w którym Stomil II pokonał Stomil I 1:0. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony na tle (co warto podkreślić) starszych i bardziej doświadczonych rywali.

Skład drużyny: Stomil I -  Adam Kątek, Damian Kobyliński, Antek Myszkowski, Kewin Zimerman, Miłosz Jachimowicz, Aeksander Wtulich, Krzysztof Żywicki, Wiktor Lewicki, Wiktor Rutkowski.  Stomil II - Michał Tyszka, Maciek Koziatek, Aleksander Szulc, Michał Urbański, Szymon Romaniuk, Franek Birkos, Kuba Mania, Igor Żyznowski, Piotr Kręcki, Damian Fokow.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Antka Myszkowskiego, natomiast w swoich drużynach zostali wyróżnieni Aleksander Szulc i Aleksander Wtulich.