Stomil Olsztyn 2008 halowym mistrzem województwa.

Drużyna Stomilu Olsztyn z rocznika 2008 została halowym mistrzem województwa!

W finale rozgrywanym w Lubawie, podopieczni trenera Andrzeja Mierzejewskiego pokonali wszystkich przeciwników: Ronę Ełk 3:0, MKS Korsze 3:1, Żuri Olsztyn 2:0, Constract Lubawa 2:0 i Sokół Ostróda 1:0. Komplet punktów i tylko jedna stracona bramka potwierdza zdecydowaną dominację Stomilu. Nasza drużyna będzie reprezentantem województwa podczas ogólnopolskiego finału o Puchar Prezesa PZPN.

Skład zwycięskiej ekipy: Michał Krztoń, Oliwier Sarnowski, Wojciech Klimkiewicz, Adam Lis, Antek Kozłowski, Wiktor Kulesza, Paweł Łastowski, Adrian Stanilewicz, Kacper Mościbrocki, Adam Łowicki, Krzysztof Chrobak, Jakub Stanek.

Nagrody indywidualne trafiły do Michała Krztonia (najlepszy bramkarz turnieju) i Antka Kozłowskiego (najlepszy strzelec turnieju).

Gratulacje i powodzenia w Warszawie.