Stomil Olsztyn 2008 - SKS II Szczytno 6:0

Kolejny mecz ligowy i kolejne zwycięstwo odnotowali zawodnicy Stomilu Olsztyn z rocznika 2008. Tym razem pokonali drużynę SKS II Szczytno 6:0.

Spotkanie toczyło się w bardzo ciężkich warunkach - ogromnie nierówne boisko. Mimo tego nasz zespół od początku do końca zdecydowanie przeważał, a gra mogła się podobać. Co chwila nasi zawodnicy konstruowali ciekawe akcje, stwarzając dogodne sytuacje do strzelenia bramki - ostatecznie padło ich sześć.

Komentarz trenera Andrzeja Mierzejewskiego - "Trudno oceniać mecz, w którym procentowe posiadanie piłki na korzyść naszego zespołu wynosiło 90 do 10. Cieszy fakt, że chłopcy bardzo dobrze zagrali na tak ciężkim do grania boisku - to dla nas dobra lekcja. Była też możliwość sprawdzenia wszystkich zawodników w podobnym wymiarze czasowym, co też bardzo cieszy. Natomiast zdaje sobie sprawę że niewiele możemy się nauczyć w takich meczach. Nie wynik jest tu najważniejszy. Duży plus to fakt, że bardzo dobrze radzimy sobie w pojedynkach 1 na 1 ze starszymi i silniejszymi fizycznie od nas zawodnikami. Kolejny raz jestem bardzo zadowolony z gry naszego zespołu"

Bramki zdobyli:  Kacper Mościbrocki -  1, Antek Kozłowski - 1,  Adam Łowicki - 1, Paweł Łastowski -  1 i Wojtek Klimkiewicz - 2.

Skład: Michał Krztoń, Igor Cieśla, Oliwier Sarnowski, Wojtek Klimkiewicz, Adam Łowicki, Adrian Stanilewicz, Krzysztof Chrobak, Paweł Łastowski, Mateusz Gadomski, Paweł Szelugowski, Jakub Stanek, Gabryś Tyryłło, Kacper Mościbrocki, Wiktor Kulesza, Adam Lis.