Turniejowy weekend naszych drużyn
W sobotę podopieczni trenera Andrzeja Mierzejewskiego zagrali w turnieju w Gietrzwałdzie. Zespół prowadzony w tym turnieju przez Dominika Niestępskiego spisał się rewelacyjnie. Chłopcy pojechali po naukę, sześciu zawodników zadebiutowało w Barwach Dumy Warmii w turniejach halowych. W debiucie zagrali bardzo dobrze, pokonując zespoły z: Gietrzwałdu, Gutkowa, Żuri I Olsztyn oraz remisując z zespołem z Jonkowa awansowali do finału, gdzie spotkali się z Żuri II .W meczu padł remis ,w rzutach karnych lepsi okazali się nasi przeciwnicy.
Również w sobotę drużyna rocznika 2008 wyjechała do Gdańska na turniej Jaguar Winter Cup 2017. Zespół był prowadzony w tym turnieju przez Anie Mierzejewską i Andrzeja Mierzejewskiego. W turnieju wystąpiły czołowe zespoły z naszego kraju jak również z zagranicy. W turnieju wystąpiło 18 zespołów. Turniej zaczęliśmy od porażki z Arką Gdynia 0-2 ,następne mecze to wygrana z Sokolikiem Olkusz 2-1 oraz rewanż za piątkową porażkę pierwszego zespołu i wygrana z Chojniczanką Chojnice 6-0! Ostatnie dwa mecze pierwszego dnia to wygrana z Cracovią Kraków 2-1 i remis z Jaguarem Gdańsk 1-1. Po tym meczu awansowaliśmy do pierwszej szóstki turnieju . Na początek drugiego dnia wygraliśmy z Wartą Poznań 2-0 i z Bałtykiem Gdynia 2-1 ,w półfinale po dramatycznym meczu ponownie ulegliśmy Arce Gdynia 0-1, a w meczu o trzecie miejsce ulegliśmy tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu Warcie Poznań 2-1. Po turnieju został ogromny niedosyt, ale czwarte miejsce trzeba uznać za bardzo dobry wynik. Cieszy bardzo dobra gra i bardzo wysokie oceny naszej gry przekazywane przez innych trenerów. Najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Antek Kozłowski.
W Niedzielę podopieczni trenera Andrzeja Mierzejewskiego z rocznika 2007 prowadzeni przez Grzegorza Goliaszewskiego zagrali w Barczewie w turnieju MIikołajki z Pisą. W stawce czołowych drużyn z naszego województwa Duma Warmii zajęła drugie miejsce przegrywając finał z drużyną Pisy Barczewo w rzutach karnych 2-1 w regulaminowym czasie gry 1-1, kolejne miejsca 3. Czereś Sport , 4. Granica Kętrzyn, 5. Tęcza Biskupiec , 6 MKS Korsze , 7.Fun Futbol Olsztyn 8. NAKI Olsztyn, 9.MKS Jeziorany, 10. AP Ostróda.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik AS Stomil Olsztyn Błażej Drąg !!!