Tuż za podium w Naki Cup 2018

24.03 nasza drużyna jako zwycięzca eliminacji wzięła udział w turnieju Naki Cup 2018. Los przydzielił nas do grupy A. Rozgrywki grupowe rozpoczęliśmy od prestiżowego, derbowego spotkania z gospodażami turnieju Naki Olsztyn. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 1:0. W kolejnych meczach grupowych pokonaliśmy 2:0 Talent Białystok, Dynamo II Ryga 3:0, Arkę Gdynia B 1:0, GOL Brodnica 1:0 oraz Sdusshor-5 Kaliningrad 1:0.

Rozgrywki grupowe zakończyliśmy na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw i bez straconej bramki !!!

W ćwierćfinale trafiliśmy na Małego Jezioraka Iława i po emocjonującym meczu nadal zachowaliśmy czyste konto wygrywając 1:0.

Niestety dobra passa naszej defensywy zakończyła się w półfinałowym pojedynku z poźniejszym triumfatorem turnieju Soccerem Kętrzyn. Na dwie brami rywali niestety naszej drużynie nie udało się odpowiedzieć ani jednym trafieniem i po porażce 0:2 pozostała nam gra o 3. miejsce.

W "małym finale" ponownie spotkaliśmy się z drużyną Gol Brodnica. Po raz kolejny nasza defensywa spisała się bardzo dobrze i drużyna nie straciła bramki, niestety w ofensywie nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W decydującej serii rzutów karnych niestety to rywale okazali się drużyną skuteczniejszą i to oni zajęli miejsce na najniższym stopniu podium.