Wygraliśmy Morąg Cup 2018
Podopieczni Andrzeja Mierzejewskiego wygrali turniej Morąg Cup 2018
Po dwóch wygranych i dwóch remisach w grupie awansowali do grupy finałowej /Liga Mistrzów/w której wysoko pokonali Pisę Barczewo 4-0 i w ostatnim meczu zremisowali z gospodarzem turnieju Huraganem Morąg 0-0.To pozwoliło na zdecydowane zwycięstwo w turnieju.Kolejne miejsca w grupie mistrzów zajęły : Pisa Barczewo .Huragan Morąg i AP Ostróda.Mimo dużych roszad w składzie chłopcy zagrali bardzo dobrze .Cieszy zwycięstwo ale przede wszystkim dobra gra.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Kątek ,który nie wpuścił ani jednej bramki.a najlepszym zawodnikiem drużyny Aleks Szulc. Skład drużyny :Adam Kątek,Borys Rybiński,Wojtek Klimkiewicz, Aleks Szulc ,Szymon Osuch , Michał Urbański, Olek Wtulich, Szymon Romaniuk, Filip Szewczak i Bartek Bernaciak