Zdecydowane zwycięstwo w Szczytnie

Kolejny mecz ligowy zakończony zwycięstwem rozegrali podopieczni trenera  Andrzeja Mierzejewskiego. Tym razem Młode Kormorany Stomilu z rocznika 2008 nie dały szans drużynie GKS Szczytno.

Przed meczem były obawy, gdyż zespół ze Szczytna zajmował drugie miejsce w tabeli, jednak to nasza ekipa od początku spotkania narzucił przeciwnikom swój styl gry. Mecz rozgrywany był pod dyktando naszej drużyny - od pierwszej do ostatniej minuty Stomilowcy zdecydowanie przeważali. Okupowaliśmy cały czas bramkę przeciwnika a gole były tylko kwestią czasu. Wynik do przerwy to skromne 2:0. Po przerwie strzeliliśmy jeszcze 5 bramek, ostatecznie kończąc mecz pewnym zwycięstwem 7:0.

Podsumowanie trenera Mierzejewskiego: "Od początku do końca chłopcy starali się realizować przedmeczowe założenia. Kolejny raz nasza gra mogła się podobać. W takich meczach mam szansę przetestowania wszystkich zawodników w takim samym wymiarze czasowym,  jak też rotowania chłopców na różnych pozycjach, z czego jestem bardzo zadowolony. Kolejny raz cieszy mnie gra moich podopiecznych. Widać jak chłopcy łapią doświadczenie - z meczu na mecz co raz lepiej realizują nasze przedmeczowe cele."

Bramki w tym meczu zdobyli: Paweł Łastowski - 1, Jakub Stanek - 1 , Kacper Mościbrocki - 1, Antek Kozłowski - 1, Krzysztof Chrobak  - 1 i Oliwier Sarnowski - 2.

W meczu zagrali również: Michał Krztoń, Igor Cieśla, Wojciech Klimkiewicz, Adam Łowicki, Adrian Stanilewicz, Paweł Szelugowski, Adam Lis, Wiktor Kulesza.