Zwycięski memoriał Włodzimierza Smolarka

W miniony weekend wzieliśmu udział w turnieju im. Włodzimierza Smolarka w Iłowie

Rozgrywki grupowe już chyba tradycyjnie rozpoczęliśmy nie najlepiej ulegając 0:1 Olimpii Grudziądz. W kolejnych meczach wszystko już wróciło do normy i pokonaliśmy:Mławiankę Mława 6:1, Unię Sochaczew 4:0, AP Włocławek 14:0

W ćwierćfinale 5:1 pokonaliśmyAP Ostrołęka 5:1 W meczu półfinałowym zrewanżowaliśmy sięOlimpii Grudziądz za porażkę w rozgrywkach grupowych i wygraliśmy 4:2, w finale po raz drugi spotkaliśmy się z Unią Sochaczew, tym razem wygraliśmy 4:1.

Dominacja naszej drużyny znalazła swoje odzwierciedlenie także w klasyfikacjach indywidualnych. Najlepszym strzelcem turnieju został Antek Myszkowski, a w konkursie żonglerek drugie miejsce zają Kewin Zimerman, a wygrał Mikołaj Czyżewski.