Zwycięstwo rocznika 2008 w Polonia Sumer Cup 2018

W sobotę "Młode Kormorany Stomilu" rocznika 2008 prowadzone przez Andrzeja Mierzejewskiego wzięły udział w turnieju : Polonia Sumer Cup 2018.Wystartowały dwie drużyny.Obydwie drużyny spisały się bardzo dobrze.

Druga drużyna dotarła do ćwierćfinału, gdzie po rzutach karnych musiała uznać wyższość Escoli Pruszcz Gdański, tracąc bramkę kilka sekund przed końcem spotkania. Po tej porażce drugi zespół wygrał już pozostałe mecze i zajął ostatecznie piąte miejsce w turnieju.

Pierwszy zespół radził sobie doskonale wygrywając wszystkie mecze nie tracąc w czasie całego turnieju ani jednej bramki. Gra naszych zespołów podobała się organizatorom, trenerom kibicom, którzy zasiedli na trybunach stadionu w Lidzbarku.

Na koniec trener Andrzej Mierzejewski podsumował cały turniej: "Jestem bardzo zadowolony z gry moich zawodników, realizowali założenia przed turniejowe, a kilka akcji przerosło moje oczekiwania. Cieszy kolejne zdobyte doświadczenie, które będzie procentować w przyszłości.

Najlepszymi zawodnikami naszych zespołów zostali: Paweł Łastowski i Adam Łowicki. Ponadto najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Mościbrocki.

W turnieju zagrali także: Michał Krztoń, Igor Cieśla, Wojciech Klimkiewicz, Oliwier Sarnowski, Adaś Lis, Antek Kozłowski, Dawid Bała, Adrian Stanilewicz, Krispin Gołąb, Piotr i Paweł Szelugowscy, Krzysztof Chrobak, Jakub Stanek, Gabryś Tyryłło.

Dobra gra w turnieju cieszy tym bardziej, że dzień wcześniej chłopcy zagrali pierwszy mecz w w lidze młodzika, grając z chłopcami o dwa lata starszymi od siebie wygrali 4-3 z zespołem FRENDO Dywity.