Antek znaczy ... łowca bramek !!!

W sobotni poranek zawodnicy rocznika 2007 wybrali się na turniej do Warszawy. Wyjątkowo turniej rozpoczął się od łatwego zwycięstwa z ATP Warszawa 6:1, a następnie rozgromili Bobra Tłuszcz 5:1. Mając zapewniony awans w ostatnim meczu grupowym w ostatnim meczu grupowym ulegli 2:3 drużynie z Pruszkowa. W półfinale mieliśmy okazję obejrzeć dużo radosnego futbolu, gdzie obie drużyny postawiły na atak i mecz zakończył się hokejowym 4:5.

W spotkaniu o trzecie miejsce padł remis 1:1 i o wszystkim decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali nasi zawodnicy i ostatecznie zajęli miejsce na najniższym stopniu podium.

Indywidualnie nagroda najlepszego zawodnika turnieju trafiła do strzelca 7 bramek Antka Myszkowskiego.

W niedzielę natomist drużyna rocznika 2008 pojechała na turniej do Barczewa, który rozpoczęła od wysokich zwycięstw 5:0 z Tęczą Biskupiec oraz 6:0 ze Stawigudą. W kolejnych meczach zremisowali z Pisą Barczewo 1:1 oraz pokonali MKS Korsze 2:0 co spowodowało, że na obiad udali się jako zwycięzcy swojej grupy.

Mecze fazy pucharowej rozpoczęli od wysokiego zwycięstwa 5:0 w ćwierćfinałowym pojedynku z Dobrym Miastem, w półfinale doszło do rewanżu za mecz grupowy z Pisą i tym razem okazał się on zwycięski 3:0. Niestety w finale, po bardzo emocjonującym meczu musieli uznać wyższość drużyny Sokoła Ostróda przegrywając 1:2.

Także na tym turnieju Antek zgarnął nagrodę indywidualną. Tym razem Królem Strzelców został Antonii Kozłowski.

Dużo zdjęć z turnieju można znaleźć na profilu facebookowym Pisy Barczewo.