To nigdy nie minie ... znowu najlepsi w Olsztynie !!!

W piątkowy wieczór nasze dwie drużyny wzięły udział w turnieju dla zawodników rocznika 2007 i młodszych zorganizowanym przez UKS Akademia Dwójki Olsztyn. Drużyna rocznika 2007 trafiła do grupy I, natomiast 2008 do grupy II.

Oba zespoły jak burza przebrnęły przez rozgrywki grupowe. Drużyna rocznika 2007 pokonała kolejno 5:0 Warmię II Olsztyn, 8:0 Akademię Dwójki II Olsztyn oraz Naki I Olsztyn 3:0, także drużyna rocznika 2008 zakończyła rozgrywki grupowe z kompletem zwycięstw i bez straty gola, pokonując kolejno 5:0 Naki II Olsztyn, Akademię Dwójki I 2:0 oraz Warmię I Olsztyn 3:0.

W półfinale nasze dwie drużyny zmierzyły się z drużynami Naki Olsztyn. Rocznik 2007 pokonał 3:0 Naki II Olsztyn, natomiast rocznik 2008 wygrał 4:0 z Naki I Olsztyn. Tym samym obie nasze drużyny bez straty gola zameldowały się w finale, gdzie po bardzo emocjonującym meczu lepsi okazali się zawodnicy rocznika 2007 wygrywając 3:1.

Najlepszymi zawodnikami naszych drużyn zostali Aleksander Szulc (2007) oraz Wiktor Kulesza (2008).

Skład zwycięskiej drużyny:

Adam Kątek, Borys Rybiński, Mateusz Januszewicz, Aleksander Wtulich, Kewin Zimerman, Aleksander Leński, Antonii Myszkowski, Aleksander Szulc.