AS Stomil Olsztyn - Zryw Jedwabno 8:0

Ostatni piątek to kolejny mecz ligowy zawodników Stomilu z rocznika 2008. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny  był Zryw Jedwabno. Podopieczni trenera Andrzeja Mierzejewskiego w kolejnym meczu zdecydowanie przeważali od pierwszej minuty. Całe spotkanie to ciągłe ataki naszych młodych graczy, czego efektem było  osiem strzelonych bramek.

Wynik 8:0 cieszy trenera, ale nie to było najważniejsze: "Kolejny raz w zespole mogli zagrać wszyscy zawodnicy w podobnym wymiarze czasowym. Była też możliwość rotacji na różnych pozycjach. Jestem zadowolony z postawy swoich zawodników - widać postępy, a praca wykonana na treningach przynosi pożądane efekty" - powiedział trener Mierzejewski po meczu. Brawo Młode Kormorany Stomilu!!!.

Bramki w tym meczu strzelili: Kacper Mościbrocki - 4, Paweł Łastowski - 1, Antoni Kozłowski - 1, Wiktor Kulesza - 1 i Gabryś Tyryłło - 1.

Pozostali zawodnicy: Michał Krztoń , Igor Cieśla, Oliwier Sarnowski, Wojciech Klimkiewicz, Adaś Łowicki, Paweł i Piotr Szelugowscy, Dawid Bała, Jakub Stanek,