Pisa Young Stars - rocznik 2007

Przez dwa dni (11-12.05) podopieczni Andrzeja Mierzejewskiego z rocznika 2007 rywalizowali w silnie obsadzonym turnieju Pisa Young Stars rozgrywanym w Barczewie.

Podczas turnieju chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny. Możliwość gry dostało trzydziestu zawodników, w tym dwóch testowanych. Obydwie nasze ekipy w pierwszym dniu zmagań spisały się doskonale wygrywając pewnie swoje grupy. W drugim dniu rywalizacji również były powody do radości. Pierwszy zespół wygrał wszystkie mecze i okazał się najlepszy w całym turnieju. Bardzo dobrze spisała się również druga drużyna zajmując ostatecznie piąte miejsce - lepsze były tylko drużyny z Warszawy - BKS i Progres (czołowe ekipy Mazowsza), oraz Unia Boryszew. Za plecami naszych zawodników znalazło się wiele dobrych drużyn: Varsovia Warszawa, Olimpia Elbląg, Polonia Pasłęk, Pisa Barczewo, Tęcza Biskupiec czy Mini Soccer Mrągowo.

Komentarz trenera Mierzejewskiego po turnieju: "Bardzo cieszy mnie gra naszych zawodników, u których widać systematyczne postępy. Był to nasz pierwszy turniej od lutego, w którym mogliśmy zagrać w pełnym składzie. Miło było oglądać grę naszych zawodników. Był to doskonały sprawdzian dla wszystkich moich podopiecznych i dwóch graczy testowanych. Duża ilość gry z dobrymi przeciwnikami pozwala ocenić postawę wszystkich zawodników a przy okazji cieszyć się z dobrej gry. Oczywiście mogłem dostrzec również braki zespołu i poszczególnych zawodników"

Brawo Stomil - gratulacje za kolejny udany turniej!