Dobra gra... słaby wynik

W ramach 9 kolejki I Ligi Młodzika (grupa 2) ekipa Stomilu z rocznika 2007 rozegrała mecz z drużyną AP Ostróda. Nasi chłopcy od początku prezentowali się bardzo dobrze, tworząc co chwila ciekawe kombinacyjne akcje pod bramką rywala. Niestety tego dnia ewidentnie brakowało skuteczności, czego nie można powiedzieć o drużynie z Ostródy. Prawie każdy wypad pod bramkę Stomilu kończył się golem - do przerwy przegrywamy 0:3.

W drugiej połowie nasi zawodnicy dociskają przeciwnika jeszcze bardziej, kolejne akcje przynoszą gole Antka Myszkowskiego i Miłosza Jachimowicza. Niestety przytrafia nam się jeden błąd i tracimy kolejną bramkę, co oddala wizję skutecznej pogoni za przeciwnikiem. W końcówce mamy jeszcze szansę na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale nie udaję się wykorzystać rzutu karnego. Zdaniem większości obserwatorów przegrała drużyna piłkarsko lepsza.

AS Stomil II Olsztyn - AP Ostróda 2:4