Na podium w Warszawie

Drużyna Stomilu z rocznika 2008 prowadzona przez Andrzeja Mierzejewskiego i Anię Mierzejewską wzięła udział w II Halowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Stowarzyszenia „Daj Szansę". Przez rozgrywki grupowe nasi zawodnicy przebrnęli z kompletem punktów, ogrywając kolejno: Agape Białołęka 11:0, Olimpię Warszawa 6:0 i w najtrudniejszym spotkaniu FFA Warszawa 2:1

Wychodzimy do półfinału z pierwszego miejsca w grupie, a naszym przeciwnikiem na tym etapie rozgrywek jest Bóbr Tłuszcz. Po zaciętym meczu i kilku niewykorzystanych sytuacjach podbramkowych, przegrywamy niestety 0:1. Chłopcy podrażnieni porażką w półfinale, rozbijają w meczu o trzecie miejsce grupowego rywala FFA Warszawa 4:1, kończąc tym samym turniej na podium.

Dodatkową nagrodą jest wyróżnienie indywidualne dla Antka Kozłowskiego, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju!