Młodsi w finale Ligi Mistrzów ...
Dwie drużyny rocznika 2008 prowadzone Przez Andrzeja Mierzejewskiego i Dominika Niestępskiego wystąpiły w niedzielę w V Memoriale Piotra Karpiniaka grając w Dobrym Mieście w turnieju "Małej Ligi Mistrzów". W bardzo dobrze zorganizowanym turnieju wystąpiło 16 drużyn, które po losowaniu zagrały w strojach uczestników Ligi Mistrzów. Naszym zespołom przypadło w udziale reprezentowanie Juventusu Turyn i Manchesteru United.
Obydwie drużyny wygrały zdecydowanie swoje grupy. Troszkę trudniejszych przeciwników miał "Juventus ", który w grupie oprócz dobrze grającego Bayernu Monachium/MKS Korsze/ 3-0 miał faworyzowane drużyny FC Porto/Dolcan Ząbki/3-0 i Ajax Amsterdam/Arka Gdynia/2-1. Manchester pokonał między innymi Atletico Madryt 4-0 i Milan też 4-0.
W ćwierćfinale Juventus pokonał Chelsea 2-0, Niestety Manchester przegrał z Realem Madryt 2-1/Zuri Olsztyn/
Jednak w półfinale Juventus odegrał się za swoich kolegów i wygrał z Realem 3-0 ,
W finale kolejny raz spotkały się najlepsze tego dnia drużyny Juventusu i Ajaxu.Tym razem ulegliśmy zespołowi z Gdyni 2-0. W stawce 16 zespołów nasze drużyny zajęły drugie i szóste miejsce. Bardzo dobry turniej w wykonaniu naszego zespołu. Miło jest , gdy naszą grę chwalą kibice i trenerzy drużyn przeciwnych. Wszystkim zawodnikom należą się duże brawa, a szczególnie najlepszemu bramkarzowi turnieju Michałowi Krztoniowi i najlepszemu strzelcowi turnieju Michałowi Łotyszowi.
Skład Juventusu: Michał Krztoń , Klimkiewicz Wojciech, Sarnowski Oliwier, Kozłowski Antoni , Stanek Jakub, Szymkiewicz Oliwier, Martyniak Michał, Pawełas Dominik, Szelugowski Piotr I Paweł .
Skład Manchesteru: Igor Cieśla, Artur Wiśniewski, Adrian Stanielewicz, Bała Dawid, Łotysz Michał, Chrobak Krzysztof, Krispin Gołąb, Łastowski Paweł.