Pewne zwycięstwo w Dźwierzutach

Prosto z turnieju w Opalenicy (powrót do Olsztyna o północy) drużyna Stomilu Olsztyn z rocznika 2008 (już w pełnym składzie) o godzinie 16:30 następnego dnia wyruszyła do Dźwierzut na kolejny mecz w Lidze Młodzika.

Od początku do końca przeważaliśmy zdecydowanie w tym spotkaniu. Pomimo ogromnej przewagi fizycznej gospodarzy tego meczu (dwa lata starsi) to nasz zespół prowadził grę i był stroną dominującą. Dobra gra, wymienność pozycji, bardzo dobre próby zmiany ciężaru gry z jednej strony na drugą i akcje oskrzydlające to atuty Stomilu w tym meczu.

Bardzo miło było oglądać dobrą grę zespołu - z postawy naszych zawodników jestem bardzo zadowolony. Były również niedokładne podania i ogromna ilość niewykorzystanych sytuacji do strzelenia bramki. Oczywiście cały czas jest nad czym pracować - podsumował trener Andrzej Mierzejewski.

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Kacper Mościbrocki - 3, Wojtek Klimkiewicz - 2, Antek Kozłowski - 1 i Jakub Stanek - 1.

Zagrali również: Igor Cieśla, Oliwier Sarnowski, Adrian Stanilewicz, Adam Łowicki, Wiktor Kulesza, Piotr Szelugowski, Paweł Szelugowski, Paweł Łastowski, Adam Lis, Krispin Gołąb i Gabryś Tyryło.