Zwycięstwo we Włocławku

Drużyna Stomilu z rocznika 2008 nie zwalnia tempa. W niedzielę (09.12) chłopcy rozegrali turniej w Hali Mistrzów we Włocławku, który zakończyli kolejnym w ostatnim czasie zwycięstwem.

Nasi młodzi zawodnicy prowadzeni przez duet trenerski: Andrzeja Mierzejewskiego i Anię Mierzejewską okazali się najlepsi w gronie 10 drużyn. W trakcie rozgrywek grupowych zanotowali zwycięstwa z Włocławkiem 6:0, Orlętami Aleksandrów Kujawski 4:0 i Młodymi Talentami Toruń 1:0, oraz minimalną porażkę w jedynym tego dnia słabszym meczu z Deltą Słupno 0:1. Spotkania w półfinale i finale wygrane kolejno 3:0 i 4:0 potwierdziły tylko dominację Stomilu tego dnia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Adam Lis, którego na boisku wspierali: Jakub Stanek, Kacper Mościbrocki, Antek Kozłowski, Krzysztof Chrobak, Paweł Łastowski, Michał Krztoń, Oliwier Sarnowski i Wojtek Klimikiewicz.

Gratulacje!!!