Mierzej Cup 2016, czyli Wszyscy Jesteśmy Zwycięzcami

Pierwsza edycja Mierzej Cup już za nami. W sali ZSO przy ul. Turowskiego stawił sięnadkomplet niemal 100 kibiców oraz 40 zawodników, którzy zostali podzieleni na 5 drużyn. W turnieju wzięły udział najlepsze w Europie drużyny Stomilu Olsztyn, Stomilowców, Bayern Monachium, FC Barcelona oraz galaktyczny Real Madryt. W sumie rozegrano 10 pełnych emocji meczów, które jako arbiter poprowadził Pan Wojciech Krztoń, sędzia z ekstraklasowym doświadczeniem.

Z dziennikarskiego obowiązku informujemy, że pierwsze miejsce zajęła drużyna Stomilu Olsztyn, ale tak naprawdę to wszyscy uczestnicy są zwycięzcami tego turnieju.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju: Trenerom, Panu Sędziemu oraz Rodzicom.

Do zobaczenia za rok na Mierzej Cup 2017.