Polonia Winter Cup 2018 rocznik 2008
W niedzielę dwie drużyny rocznika 2008 wystąpiły w turnieju Polonia Winter Cup 2018 w Lidzbarku Warmińskim. Był to pożegnalny turniej trenera Andrzeja Mierzejewskiego, który wspólnie z Dominikiem Niestępskim po raz ostatni prowadzili drużynę rocznika 2008. Obie drużyny w grupach spisały się doskonale i do ćwierćfinałów awansowały z pierwszego miejsca. Los nie okazał się jednak łaskawy i w półfinale zetknął nasze drużyny. Po bardzo zaciętym meczu lepszy okazał się zespół AS Stomil I wygrywając ze swoimi kolegami 2-0. W meczu o trzecie miejsce AS Stomil II uległ zespołowi MKS Korsze. W meczu o pierwsze miejsce po bardzo dobrym meczu stojącym na bardzo wysokim poziomie jak na tak młody rocznik zespół AS Stomil I pokonał Olimpik Kaliningrad 1-0. Był to bardzo dobry turniej w wykonaniu naszych drużyn. Wszystkim chłopcom należą się bardzo duże brawa..
Kolejność turnieju :1 AS Stomil I, 2.Olimpik Kaliningrad 3,MKS Korsze 4.AS Stomil II 5 MKS Polonia niebiescy.
Pozostałe drużyny które wzięły udział w turnieju:
Naki Olsztyn, Żuri Olsztyn, Legia Bart Bartoszyce, Mini soccer Mrągowo, SKS Szczytno, Polonia Lidzbark Pomarańczowi.
Najlepszym Strzelcem turnieju został Antek Kozłowski. Najlepszymi zawodnikami naszych drużyn zostali :Wiktor Kulesza i Maciej Kopeć. Ponadto warto podkreślić postawę bramkarza AS Stomil I Igora Cieśli, który w całym turnieju nie wpuścił żadnej bramki i popisał się kilkoma świetnymi interwencjami .
Skład AS Stomil I :Igor Cieśla ,Wiktor Kulesza,Wojciech Klimkiewicz, Jakub Stanek, Adaś Lis , Antek Kozłowski, Dawid Bednarski, Oliwier Szymkiewicz i Oliwier Sarnowski.
Skład AS Stomil II :Dawid Bała ,Szymon Kwiatkowski,Adrian Stanilewicz, Artur Wiśniewski, Paweł Łastowski, Maciej Kopeć Jakub Bednarski, Kristin Gołąb i Gabryś Tyryłło .