Trudna inauguracja w lidze Orlików

W sobotnie upalne południe zainaugurowaliśmy tegoroczną rywalizację w lidze Orlików (rocznik 2006-2007). W pierwszej rundzie dwie nasze drużyny trafiły do jednej grupy wraz z Żuri Futbol.

W pierwszym meczu Żuri Futbol wyraźnie wygrało ze Stomilem II Olsztyn 9:0. W kolejnym meczu drużyna Stomilu I Olsztyn próbowała odegrać się rywalowi za porażkę drugiej drużyny, niestety wobec braku kilku podstawowych graczy także uległa Żuri Futbol 1:3 . W trzecim meczu doszło do derbowego pojedynku naszych drużyn, w którym wyraźnie lepsza okazała się pierwsza drużyna wygrywając 11:0.

Turniej ten pomimo nienajlepszego wyniku dał drużynie wiele pożytku. Wobec braków kadrowych kilku zawodników mogło zagrać na pozycjach, na których dotychczas nie grali. Wielu też zadebiutowało w oficjalnych rozgrywkach. Zdobyte doświadczenia na pewno zaowocują lepszymi wynikami już w najbliższą sobotę.