Udany początek rozgrywek halowych

Ruszyły rozgrywki halowe organizowane przez WMZPN, które dla roczników 2007/2008 są jednocześnie eliminacjami do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa PZPN.

W sobotę w Pasymiu rywalizowała drużyna Stomilu z rocznika 2008, która nie pozostawiła złudzeń grupowym przeciwnikom, wygrywając kolejno z: Fortuną Gągławki 5:0, Błękitnymi Pasym 4:0, Stomilem II Olsztyn 3:0, Żuri Olsztyn 2:0 i GKS Stawiguda 3:1. Turniej zakończony zwycięstwem i oczywiście awansem do kolejnej fazy rozgrywek.

Wyczyn młodszych kolegów powtórzyła drużyna z rocznika 2007, która swój turniej rozegrała w niedzielę w Barczewie.  W tym przypadku również przeciwnicy nie byli w stanie zatrzymać ekipy Stomilu, o czym świadczą kolejne wysokie wygrane z: Naki II Olsztyn 4:1, Pisą Barczewo 4:0, BUKS Barczewo 9:0 i Naki I Olsztyn 6:0. Kończymy zmagania bezdyskusyjnym zwycięstwem i awansem do turnieju ćwierćfinałowego.

Gratulacje dla zawodników i trenera Andrzeja Mierzejewskiego, który prowadził obydwie drużyny.