Wysokie zwycięstwo z SKS Szczytno

Bez większych zmian w Lidze Młodzika, w której gra drużyna Stomilu z rocznika 2008. Kolejny rozegrany mecz podopiecznych trenera Andrzeja Mierzejewskiego i kolejna wysoka wygrana - tym razem z SKS Szczytno 7:1.

Absencja kilku czołowych zawodników naszej drużyny i szybko stracona bramka  nie wpłynęły negatywnie na postawę młodych Stomilowców, którzy od samego początku spotkania przejęli inicjatywę i dominowali na boisku do ostatniego gwizdka sędziego.

Trener Mierzejewski stwierdził jednak że mimo zdecydowanej przewagi w tym meczu i wygranej 7:1 był to najsłabszy w tym sezonie mecz jego zawodników - "Zawsze powtarzam że nie wynik ale gra naszego zespołu jest najważniejsza. Oczywiście zawodnicy i trener wyciągną odpowiednie wnioski, a szczegółowa analiza meczu pozwoli na lepszą grę w następnym spotkaniu".

Bramki w tym meczu zdobyli: Kacper Mościbrocki - 3, Antoni Kozłowski - 1, Wojtek Klimkiewicz - 1 i Dawid Bała - 1