Dominacja Stomilu na turnieju w Lidzbarku

Drużyna Stomilu z rocznika 2007 (podzielona na dwa składy), wzięła udział w turnieju organizowanym w Lidzbarku Warmińskim. Podopieczni trenera Andrzeja Mierzejewskiego zdominowali przeciwników i zakończyli sobotnie zawody na pierwszym i drugim miejscu.

Rozgrywki grupowe nasi zawodnicy przebrnęli bez większych trudności - obydwie ekipy Stomilu pewnie awansowały do półfinału turnieju. Zwycięstwa na tym etapie z Polonią Lidzbark Warmiński i Kłobukiem Mikołajki sprawiły że finał był naszą wewnętrzną sprawą. Ostatecznie Stomil II pokonał Stomil I. Był to kolejny bardzo udany (zwycięski) turniej halowy - dobry prognostyk przed rozgrywkami ligowymi.

Skład drużyny: Stomil I - Michał Tyszka, Borys Rybiński, Aleksander Szulc, Michał Urbański, Szymon Romaniuk, Franek Birkos, Kuba Mania, Wojtek Pokropski, Piotr Kręcki, Damian Fokow. Stomil II - Adam Kątek, Antek Myszkowski, Kewin Zimerman, Miłosz Jachimowicz, Aleksander Wtulich, Błażej Drąg, Wiktor Lewicki, Michał Ciokalski, Olaf Galewski, Maksymilian Rutkowski.

Nagrody indywidualne: Aleksander Szulc (najlepszy zawodnik turnieju), Antek Myszkowski (król strzelców turnieju).