Zwycięstwo w turnieju Paged Morąg Cup

Drużyna Stomilu z rocznika 2007 wzięła udział w turnieju Paged Morąg Cup. Trener Andrzej Mierzejewski wystawił dwa składy, które okazały się najlepsze w gronie dziesięciu rywalizujących tego dnia zespołów.

Nasi zawodnicy przebrnęli przez fazę grupową z kompletem zwycięstw, awansując w bardzo dobrym stylu do półfinałów turnieju. Kolejne wygrane na tym etapie sprawiły że obydwie drużyny Stomilu spotkały się w finale, który na swoją korzyść rozstrzygnął Stomil I. Był to ostatni turniej halowy przed rozpoczynającymi się niebawem zmaganiami ligowymi.

Powołani zawodnicy: Adam Kątek, Borys Rybiński, Błażej Drąg, Szymon Romaniuk, Michał Urbański, Aleksander  Wtulich, Aleksander Szulc, Miłosz Jachimowicz, Franek Birkos, Wiktor Rutkowski, Wojtek Pokropski, Michał Ciokalski, Wiktor Lewicki, Kewin Zimerman, Dawid Fokow, Jakub Mania, Łukasz Łazicki, Mateusz Januszewicz  i Olaf Galewski.

Nagrody indywidualne: Kewin Zimerman (najlepszy zawodnik turnieju), Antek Myszkowski (król strzelców turnieju), Aleksander Szulc i Aleksander Wtulich (najlepsi zawodnicy swoich drużyn).