Inauguracja rozgrywek Ligi Młodzika - rocznik 2008

Inauguracja rozgrywek Ligi Młodzika -  rocznik 2008

Inauguracja rozgrywek w Lidze Młodzika dla rocznika 2008 nastąpiła w piątek w Jedwabnie, meczem z miejscowym Zrywem. Od początku spotkania przewaga naszej drużyny była ogromna, a ilość sytuacji bramkowych mogła przyprawić o ból głowy, nie tylko trenera ale też kibiców zgromadzonych na stadionie. Stracona bramka nie wywarła żadnego wrażenia na młodych zawodnikach Stomilu Olsztyn - nadal robili swoje, strzelając ostatecznie sześć bramek. Biorąc pod uwagę przebieg spotkania, to można stwierdzić że skończył się wynikiem tylko 6-1 dla AS Stomil Olsztyn.

Bardzo dobra gra naszego zespołu - największy mankament to brak skuteczności. Pewnym usprawiedliwieniem może być fakt, że był to pierwszy mecz tej drużyny na wiosnę rozegrany po dziewięciu zawodników.

Bramki w tym meczu zdobyli: Antek Kozłowski - 2, Adaś Lis - 1, Piotr Szelugowski - 1, Kacper Mościbrocki - 1 i Wojtek Klimkiwewicz - 1.

Skład: Michał Krztoń, Krzysztof Chrobak, Wojtek Klimkiewicz, Oliwier Sarnowski, Krispin Gołąb, Jakub Stanek, Wiktor Kulesza, Paweł Łastowski, Adam Łowicki, Piotr Szelugowski, Paweł Szelugowski, Krispin Gołąb, Adaś Lis, Kacper Mościbrocki i Antek Kozłowski.