Zwycięski turniej w Mikołajkach
W sobotę 9 lutego podopieczni trenera Andrzeja Mierzejewskiego z rocznika 2008 udali się do Mikołajek na halowy turniej dla drużyn z rocznika 2007 o Puchar Prezesa MKS Kłobuk Mikołajki. Był to ostatni sprawdzian chłopców przed wyjazdem do Warszawy, na turniej o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka - Halowe Mistrzostwa Polski.
Z tego względu drużyna zagrała w silnie obsadzonym turnieju chłopców o rok starszych. W meczach grupowych młodzi Stomilowcy pokonali MOSIR Grajewo 6:0, MKS Korsze 1:0 i zremisowali z Mamrami Giżycko 1:1, awansując do grupy finałowej z pierwszego miejsca. W tej fazie turnieju zremisowali po bardzo dobrym meczu z Czereś Sport 1:1, następnie zrewanżowali się za remis w grupie i wygrali 3:0 z Mamrami Giżycko i w ostatnim meczu pokonali gospodarza turnieju MKS Kłobuk Mikołajki 6:0, zajmując zdecydowanie pierwsze miejsce w turnieju.
Po chłopcach widać było jeszcze zmęczenie obozowe, ale zagrali cały turniej na bardzo dobrym poziomie. Cieszy gra wszystkich zawodników, oraz waleczna postawa przeciwko starszym rywalom. Ze względu na brak Michała Krztonia, w naszym zespole wystąpił gościnnie Adaś Kątek z rocznika 2007, który został najlepszym bramkarzem turnieju. Brawo !!!! Dla równowagi trzech naszych zawodników było z rocznika 2009.
W turnieju zagrali również: Sarnowski Oliwier, Klimkiewicz Wojtek, Łastowski Paweł, Lis Adam, Chrobak Krzysztof, Stanek Jakub, Kozłowski Antoni, Mościbrocki Kacper, Piotr Szelugowski i Adaś Łowicki.