Przed nami wielkie turnieje - czyli 3.06 gramy z Juve

W najbliższy weekend nasza drużyna złożona z zawodników rocznika 2008 weźmie udział w międzynarodowym turnieju Arkonia Cup w Szczecinie. Nasza drużyna trafiła do grupy B, gdzie będzie rywalizowała z drużynami FK Jablonec (Czechy), Zagłębie Lubin, Wisła Płock, Arkonia Szczecin, Union Berlin (Niemcy), SAP Słubice oraz KS Canarinhos Skórzewo.

W kolejny weekend w dniu finału Champions League naprzeciw młodych zawodników Juventusu Turyn, staną także zawodnicy naszej drużyny. W dniach 3-4.05.2017 weźmiemy udział w U10 OKI Cup. W wielkim turnieju organizowanym w Niemczech wezmą udział takie drużyny jak Juventus Turyn, Lazio Rzym, Fenerbahce Istanbul, Deportivo La Coruna, Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, Borussia M'gladbach, Glasgow Rangers, 1. FC Köln, Hertha BSC Berlin, KV Mechelen, FSV Mainz 05, Austria Wien, Vojvodina Novi Sad, SV Darmstadt 98, RB Leipzig, Hannover 96, FC St. Pauli, Lokomotiv Moskwa, FC Lugano, Vitesse Arnheim, Sparta Rotterdam, Willem II Tilburg, BV de Graafschap, Brighton Hove&Albion, FC Krasnodar, 1. FC Nürnberg, Karlsruher SC, VfL Bochum, Fortuna Düsseldorf, Śląsk Wrocław, Cracovia Kraków, MSV Duisburg, FSV Frankfurt, NEC Nijmegen, Stuttgarter Kickers.

Nasza drużyna trafiła do grupy 15 i swoje mecze będzie rozgrywała w Rheinhausen, a naszymi rywalami w grupie będą drużyny: Juventus Turyn, Borussia Hohenlind, FSV Waiblingen, Vitesse Arnhem oraz gospodarze z OSC Rheinhausen. Wyniki naszej drużyny prawdopodobnie będzie można śledzić na żywo na stronie: